דף הבית » שירותי אדמינסטרציה
שירותי אדמינסטרציה

שירותי אדמינסטרציה

אם אתם מחפשים שירותי אדמינסטרציה מקצועיים הגעתם בדיוק למקום הנכון בשבילכם!

מהיום אתם לא תצטרכו יותר לרדוף אחרי ספקים, לדאוג שהלקוחות ישלמו, לזכור להגיש טפסים, לטפל בבירוקרטיות מסובכות, ותהיו משוחררים לטפל בעסק שלכם בראש שקט ורגוע.

אנו מעניקים שירותי אדמינסטרציה במיקור חוץ מקצועיים לכל סוגי המשרדים והעסקים. אז אם אתם זקוקים לשירות כזה תקראו מה שיש לנו להגיד, ותשאירו פרטים להמשך קשר ופגישה ממוקדת.

התקשרו עכשיו – 072-3340706 📞

למה צריך שירותי אדמינסטרציה במיקור חוץ?

ברגע שאתם בעלי משרד או חברה, הזמן שלכם הופך להיות יקר במיוחד וכידוע זמן = כסף. אתם מתעסקים בהמון נושאים ולא תמיד יש לכם זמן להתעסק בכל המטלות האדמינסטרטיביות. המטלות האלו הרבה פעמים נשכחות וגורמות אחר כך לבכעלי החברה המון נזקים כמו – בעיות במגוון מסמכים, אי סדר בתשלומים, סיבוך עם המע"מ, או אובדן של מסמכים חשובים וכיוצא בזה.

לכן בדיוק החברה שלנו לשירותי אדמינסטרציה במיקור חוץ קמה, כדי לספק לכם שירות באיכות גבוהה ומקצועיות מיוחדת. אנו מעניקים את כל שירותי האדמינסטרציה שתצרכו לעסק שלכם.

מה כולל שירותי אדמינסטרציה מרחוק?

שירותי אדמינסטרציה מרחוק שלנו יתואמו באופן מושלם בין הגורמים השונים בחברה ויעסקו ב:

  • הפקת כל סוגי החשבוניות
  • ניהול בלידים חמים
  • טיפול בדוחות חשובים
  • גביית תשלומים מספקים ולקוחות
  • דיבור מול ספקים
  • ניהול הספק משרדי
  • טיפול מלא ביומן
  • עבודה מול רואי החשבון

וטיפול אדמינסטרטיבי מלא בכל סוגי העבודות שהמשרד שלכם יצטרך באופן שוטף!

מה תרוויחו עם שירותי אדמינסטרציה מהבית?

1) שירות מותאם באופן אישי

לכל בעל עסק או חברה יש היום מגוון צרכים שונים ומיוחדים שהוא צריך במסגרת השירות שלו. השירותי אדמינסטרציה מהבית שאנו מציעים הם ניתנים על פי הצורך והתקציב של בעל העסק. ככה שכל בעל עסק יקבל את המקסימום שירותי משרד בשבילו!

2) חיסכון של ממש בהוצאות

לא דומה בכלל אחזקה של מזכירה אישית מול מה שאנחנו מספקים. מזכירה אישית תקח מכם כסף על ימי מחלה, תשלום לביטוח לאומי, תשלום לפנסיה, ימי מחלה, מתנות ועוד.. אצלנו אתם משלמים נטו על מה שאתם מקבלים בלבד, ובלי אותיות קטנות בצד.

3) צוות רחב ומקצועי

לנו אין מזכירה אחת, יש לנו צוות שלם שמבין בכל סוגי העסקים ומה בדיוק הצרכים שלהם. ככה שהעסק שלכם יקבל את המקסימום האפשרי במינימום מאמץ ותשלום יקר מצדכם.

התקשרו עכשיו – 072-3340706 📞

למי מתאים שירותי מזכירות ואדמינסטרציה?

שירותי מזכירות ואדמינסטרציה מתאימים לכל מי שיש לו עסק קטן או עסק גדול, וחשוב לו לראות את העסק גודל ומתפתח מיום ליום. אנחנו בשירותי מזכירות ואדמינסטרציה שלנו נגרום לעסק שלך פשוט לעבוד כמו שצריך ולגדול, מבלי הצורך להעסיק עובדים במשרה מלאה. עם אפיון והתאמה מדוייקת לעסק שלך בכל מה שהוא באמת צריך.

שאלות נפוצות על שירותי אדמניסטרציה מרחוק

העלות של שירותי אדמניסטרציה מהבית משתנת מעסק לעסק ואנחנו בודקים מה באמת העסק צריך כדי ליעל את השירות, לעוד פרטים ואפיון מדויק של העסק שלך פנו עלינו עכשיו. ( :

השירות כולל עזרה מהבית בכל מה שהעסק שלך צריך באדמניסטרציה- מטיפול בלידים ושמירות לקוחות, ועד הפקת כל סוגי הדוחות.

כן! כל עסק שצריך עזרה באדמניסטרציה מהבית או שירותי מזכירות אנחנו כאן כדי לעזור לו.

נגן וידאו