דף הבית » בלוג » מה היתרונות & חסרונות בעבודה מהבית?
מה היתרונות & חסרונות בעבודה מהבית?

מה היתרונות & חסרונות בעבודה מהבית?

יש בעבודה מהבית המון יתרונות אם תצטרכו או תרצו לעבוד משם, אך כמה שיש יתרונות יש גם חסרונות שיכולים למנוע מחלק מהאנשים לרצות לעבוד מהבית. במאמר הקרוב ננסה להסביר מה הם היתרונות ומה החסרונות בעבודה מהבית.


מה היתרונות בעבודה מהבית?

1) חיסכון בכסף

ברגע שאתם עובדים מהבית אתם יכולים לחסוך הרבה כסף, מכיוון שאין לכם את ההוצאות של דלק בלאי ונסיעות לעבודה. כמובן שגם אתם יכולים לחסוך בביגוד ולהתלבש בגדים פשוטים כי פשוט אין מי שיראה אתכם עובדים! יש מקרים נוספים שבהם תחסכו הרבה כסף אם תקחו שירותים חיצוניים כמו – שירותי משרד מרחוק או שירותי משרד לעסקים.

2) חיסכון בפקקים

אין דבר שיותר מעצבן מאשר להיתקע על הבוקר בפקקים שלא נגמרים, או אפילו כשחוזרים מהעבודה בסוף היום. עבודה מהבית תחסוך לכם את כל הפקקים האלו, מה שישאיר לכם יותר זמן פנוי לעצמכם או אפילו להשקיע יותר בעבודה.

3) ניהול זמן עצמאי

בניהול זמן באופן עצמאי יש המון יתרונות בזה שרק אתם תחליטו איך לנצל את הזמן שלכם בצורה הכי טובה שיש. אך תשימו לב טוב להתנהלות שלכם, מכיוון שזה לא מתאים לכל אחד ויש אנשים שצריכים מישהו שינהל אותם שלב אחרי שלב.

4) נוחות יותר גבוהה

איזה כיף זה שאין לכם איזה בוס על הראש או עובדים מעצבנים על ידכם, הנוחות בעבודה מהבית בקטע הזה שאין אף אחד שיכול להציק מסביבכם הוא גדול. כמובן ששימו לב שאתם גם קצת עובדים בין כל הטוב הזה שסביבכם (:

5) אתה אחראי על עצמך

אתה בוחר איך להתלבש, מה לאכול, מה לעשות קודם, איזה מוזיקה לשמוע, מתי לצאת להפסקות, וכל דבר שפשוט בא לך באותו רגע או באותו היום לעשות. אין לך עובדים לידך שיחפרו לך כל הזמן עם כל מיני שאלות מציקות או כל דבר אחר, וזה דבר שאפשר לנצל ממש לטובה כשלא נמצאים בעסק אלא בבית.


מה החסרונות בעבודה מהבית?

1) פחות חברה מסביבך

אולי זה כיף לזמן קצר שאין אנשים מסביבך, אבל לטווח הארוך כל אדם צריך חברה או איזה מישהו לפטפט איתו. ברגע שהדבר הזה חסר הוא יכול לגרום למגוון בעיות כולל חוסר חשק לעשות את העבודה מהבית. (זה לא כמו מזכירה אישית מהבית מכיוון ששם יש כמה עובדות ביחד שעושות את העבודה כמו שצריך.

2) הוצאות נוספות

תחשבו על זה שברגע שאתם עובדים מהבית מתווספים לכם הוצאות של – חשמל, מים, אוכל, ועוד מגוון הוצאות שעדיף לכם לדעתם עליהם ולהתכונן אליהם מראש לפני שאתם מתחילים לעבוד כל הזמן מהבית בתורה שוטפת.

3) שריפת זמן

כמה יתרונות שיש בלי בוס שמציק לך, החסרון העיקרי שיש בדבר הזה הוא שבלי מישהו מעליך שבודק אתה פשוט תגרר לעשות דברים שפחות קשורים לעבודה שלך. וזה דבר שיכול להיות חבל ממש מכיוון שהזמן הזה הולך לפח.


צריכים שירותי משרד לעסק שלכם? פנו אלינו עכשיו!