דף הבית » בלוג » פתחתם משרד חדש? זה מה שאתם חייבים לעשות!
פתחתם משרד חדש? זה מה שאתם חייבים לעשות!

פתחתם משרד חדש? זה מה שאתם חייבים לעשות!

פתחתם משרד חדש? מזל טוב! יש כמה וכמה דברים שתצטרכו לעשות בהתחלה של המשרד כמו שירותי משרד חיצוניים, כדי שאחר כך ולאורך כל הזמן המשרד שלכם יעבוד כמו שצריך ובלי בעיות מיותרות.


1) טיפול במסמכים מול הרשויות השונות

בין אם זה טיפול מול מס הכנסה, מול ביטוח לאומי, או מול כל גוף ממשלתי שאתם תצטרכו לעבוד מולו בצורה פתוחה. בדרך כלל בדברים האלו הרואה חשבון שלכם אמור לטפל, מה שנשאר לכם לבדוק שהדברים האלו באמת מטופלים כמו שצריך.

2) ביטוח מלא על העסק

ברגע שאתם מקימים עסק חדש, חשוב מאוד שתוודאו לעשות ביטוח מלא על העסק שלכם על כל צרה שלא תבוא. יש מגוון רחב של סוגי ביטוחים אשר מותאמים לכל עסק במיוחד, חשוב שתבדקו עם הסוכן ביטוח שלכם מה הכי מומלץ לעסק שלכם.

3) פרסום העסק בצורה נכונה

ברגע שפתחתם עסק חדש, אחד מהדברים הכי חשובים זה לעשות שיווק נכון ומדויק לעסק. הדרך הכי טובה לעשות זאת היא ללכת לחברת פרסום שאתם סומכים עליה, שהיא תגדיר את הקהל יעד המדויק של העסק ותעשה לו שיווק נכון. פחות מומלץ לעשות את השיווק של העסק לבד, אלא אם כן בעל העסק מבין דבר או שניים בשיווק עסקים באינטרנט.

4) שמירת כל המסמכים של העסק

כדאי מאוד לכל עסק ובמיוחד עסק חדש שנפתח, לשמור את כל המסמכים שקשורים לעסק. בין אם זה כל סוגי הקבלות, הוצאות של העסק, הכנסות של העסק, אישורי תשלומים למיניהם, וכל מה שיוכל לעזור לכם בעתיד איכשהו.

5) רכישת ציוד מותאם לעסק

לכל עסק יש ריהוט שאמור להיות מותאם לאופי העסק, בין אם זה כיסאות מיוחדים או אפילו ארונות שונים. יש מגוון סוגי עיצובים שיכולים להתאים לעסק שלך, מומלץ להתיעץ עם מעצבים שיודעים בדיוק לאפיין את העסק שלך והציוד שבו.

6) נגישות לעסק

לא משנה איזה שירותים העסק שלך מציע ולמי, הנגישות לעסק שלך לבעלי מוגבלויות חשובה במיוחד. מכיוון שחוץ מעניין המוסריות שיש פה, יש כאן גם עניין שזה יביא לך עוד לקוחות מוגבלים שיכולים להיות סופר רלוונטיים לעסק שלך.


צריכים שירותי משרד לעסק שלכם? פנו אלינו עכשיו!