דף הבית » שירותי מזכירות
שירותי מזכירות

שירותי מזכירות

שירותי מזכירות נהפכו היום לדבר שהוא כמעט חובה בעולם הדיגיטלי. מכיוון שקשה לנהל את כל העסק בכוחות עצמך, ואתה צריך שירותי מזכירות שיעניקו לך ראש שקט במינימום הוצאות.

אנו מציעים שירותי מזכירות לעסקים מרחוק שיטפלו לך בכל מה שהעסק שלך זקוק לו! מה שיעניק לך יותר זמן לעסוק בדברים שבאמת חשובים להצלחה ולצמיחה  נכונה של העסק.

התקשרו עכשיו – 072-3340706 📞

למה כדאי לקיחת שירותי מזכירות מרחוק?

כל מי שמנהל עסק יודע שיש גם המון משימות קטנות ומעצבנות שצריך לנהל שלוקחות המון זמן לביצוע, כמו סידור היומן והתנהלות מול מגוון גורמים ובירוקרטיה מתישה. אם בעל העסק יתעסק כל הזמן בדברים הקטנים האלו, זה יכול לקחת לו הרבה זמן שיכל להשקיע בשביל דברים שיגרמו לעסק באמת לצמוח. בדיוק בגלל זה הקמנו את שירותי מזכירה אישית, שתספק את כל השירות שהעסק צריך על הצד הטוב ביותר ובצורה המקצועית ביותר.

תזכרו שרק אתם בוחרים כמה צריך לשלם לשירותי מזכירות מרחוק, הכל תלוי בכמות שעות שאתם צריכים בשביל העסק שלכם. גם אם נניח לא תתחברו לאחת מהמזכירות, (שזה דבר לא סביר או הגיוני בעליל) עדיין יש לנו צוות ענק שיכול לשרת אתכם בשמחה ולעזור לכם בכל השירותי משרד שתצטרכו.

מה הפלוס בשירותי מזכירות?

עם שירותי מזכירות מרחוק תוכל לטפל בכל המשימות הקשות והמעצבנות שקשורות לעסק שלכם כמו טיפול בבירוקרטיה, ניהול עובדים, טיפול בהוצאות, תיאום פגישות דיבור עם לקוחות, טיפול בלידים חמים, ועוד. בתכלס השירות הזה מושלם לעסק שלכם מכיוון שהוא יחסוך לכם המון כסף, במשימות שבכל מקרה תצטרכו לתת לאחרים לבצע בשבילכם.

שום משימה לא הולכת לאיבוד שזה מטופל תחת המזכירות שלנו. ועם הטכנולוגיה שאנו משתמשים אתם תוכלו לחבר את המזכירה אליכם, כאילו היא עובדת ממש מתוך המשרד הפרטי שלכם.

התקשרו עכשיו – 072-3340706 📞

למה כדאי לעבוד עם שירותי מזכירות לפי שעה?

 • מזכירה 24/6 זמינה לשירותך

אצלנו אין חופשת מחלה או כל סיבה אחרת, תמיד יש אצלנו מזכירות שיעשו בשבילך את העבודה בדיוק לפי השעות ששילמת מראש. מה שאומר שתקבל 100% תפוקת עבודה כל הזמן!

 • אתה משלם רק על השעות שאתה רוצה

אם תקח מזכירה רגילה למשרד שלך אתה תאלץ לשלם המון כסף מסביב שלא באמת קשור לעבודה השוטפת כמו מתנות ומיסים. אצלנו עם שירותי מזכירה לפי שעה משלמים נטו על העבודה בלי כל המסביב.

 • עושים בשבילך את כל "העבודה השחורה"

יש דברים שאף אחד לא אוהב לבצע ולא תמיד יש לבעל העסק כוח לריב עם העובדים. אצלנו עושים את כל השירותים שהעסק שלך צריך, גם אם המשימות פחות נחמדות לפעמים.

האם שירותי מזכירות חיצוניים מתאים לכל העסקים?

שירותי מזכירות חיצוניים מתאים לכל עסק שצריך עזרה עם ששירותי המזכירות שלו, מכיוון שזה יכול לחסוך המון לכל בעל עסק. לא משנה האם העסק כבר ממש גדול או כזה שרק בדרך לשם.

השאירו פרטים עכשיו:

שירותי מזכירות לעסקים - זה מה שתקבלו איתנו

 1. אפיון מותאם לכל עסק בשביל תוצאות מקסימאליות
 2. ניהול התשלומים מול הספקים השונים
 3. גביית חובות מכל סוגי הלקוחות
 4. תיאום פגישות וטיפול מלא בלו"ז וביומן
 5. טיפול בכל השיחות טלפון שהעסק מקבל
 6. טיפול נכון ומדויק בלידים חמים וקרים
 7. טיפול גם בעבודה הפחות נעימה של העסק
 8. כל משימה שבעל העסק יצטרך לעשות

האם כל עסק יכול לקבל שירותי מזכירות לפי שעה?

בוודאי! שירותי מזכירות לפי שעה הם אופציה פופולרית עבור עסקים ואנשים פרטיים הזקוקים לתמיכה ועזרה ניהולית מידי פעם. שירותים אלו מוצעים על בסיס שעתי, ומאפשרים ללקוחות לשלם רק עבור הזמן שהם צריכים. שירותי מזכירות לפי שעה ניתנים מרחוק בהתאם לצורכי הלקוח.

מה מיוחד בשירותי מזכירות לפי שעה?

שירותי מזכירות לפי שעה נועדו לספק תמיכה לעסקים בעלי משאבים מוגבלים. לעסקים קטנים לרוב אין את התקציב להעסיק מזכירה במשרה מלאה, אך הם עדיין זקוקים לתמיכה ועזרה בעסק שלהם. שירותי מזכירות מרחוק מציעים אפשרויות גמישות, עם תעריפים לפי שעה ותמיכה מלאה מרחוק, המאפשרים לעסקים לשלם רק עבור השירותי מזכירות אישית שהם צריכים.

מי צריך שירותי מזכירות מרחוק?

שירותי מזכירות לעסקים הם היבט חשוב בכל עסק, קטן או גדול. תפקידה של המזכירה הוא לספק תמיכה וסיוע אדמיניסטרטיבי לאדם או לארגון שצריך את השירות מזכירה אישית. היא מטפלת במשימות שונות, כמו קביעת פגישות, ניהול זמן, טיפול בשיחות טלפון ושמירה על מסמכים. שירותי מזכירות אישית יכולים להיות מוצעים על ידי צוות מזכירות או ספקי שירות צד ג'.

מה המחיר של שירותי מזכירות לפי שעה?

המחיר של שירותי מזכירות לפי שעה משתנה מעסק לעסק ונמדד על פי אפיון מדויק, כדי שהעסק יקבל מקסימום תוצאות במינימום מחיר. לפרטים נוספים ושיחת אפיון לעסק, פנו אלינו עכשיו ונחזור אליכם בהקדם.

שאלות נפוצות על שירותי מזכירות חיצוניים

המחיר של שירותי מזכירות משתנה בהתאם דרישות של העסק, וכמובן כמה שעות חודשיות העסק צריך את השירות הנ"ל. לעוד פרטים ואפיון מדויק של העסק שלך פנו עלינו עכשיו. ( :

ברור! הפלוס בשירותי מזכירה לעסקים קטנים זה שהם לא צריכים לשלם על כל החודש, אלא רק על השירות הספציפי שהם קיבלו.

בוודאי! כל עסק בכל נושא שצריך מזכירה אישית אנחנו כאן כדי לעזור לו. כמובן שרק אתם מחליטים כמה שעות אתם צריכים את השירות בכל חודש.